Biomutant trafi na Nintendo Switch!

Przygotuj się na kolorową przygodę, pełną śmiercionośnych wrogów i niebezpiecznych miejsc, które wystawią na próbę każdy twój ruch! Biomutant nadchodzi na konsolę Nintendo Switch™, dostarczając ekscytującej mieszanki brutalnych sztuk walki i eksploracji postapokaliptycznej.

Zamówienie przedpremierowe na wydanie pudełkowe na konsolę Nintendo Switch możesz złożyć już teraz w dobrych sklepach z multimediami, więcej informacji o Biomutant znajdziesz na oficjalnej stronie gry, a materiały prasowe pobierzesz ze zwyczajowego miejsca.

Biomutant nadchodzi na konsolę Nintendo Switch™ i jest już dostępny na platformach PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™ i Xbox Series X/S w polskiej wersji językowej (napisy i dubbing). Posiadacze wersji na konsolę Xbox One lub PlayStation 4 mogą bezpłatnie zaktualizować ją do nowszej, ulepszonej edycji (tylko Xbox One do Xbox X/S i PlayStation 4 do PlayStation 5!) Uwaga: aktualizacja nie jest dostępna dla osób, które mają wydanie na płycie na PS4 i konsolę PS5 bez napędu płyt.

Zobacz również: Biomutant – recenzja gry. Puchata, urocza historia o… postapokalipsie

BIOMUTANT to postapokaliptyczna gra RPG kung-fu w otwartym świecie, z niepowtarzalnym systemem wschodnich sztuk walki, w którym możesz łączyć ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów.

GŁÓWNE CECHY GRY:

Nowe podejście do trzecioosobowej walki – System starć oparty na sztukach walki daje pełną swobodę poruszania się z jednoczesnym wykorzystaniem strzelania, walki wręcz oraz mocy mutacji. Opanowanie nowych form Wung-Fu poprzez postęp w grze oraz od napotykanych mistrzów zwiększy wachlarz twoich możliwości i sprawi, że walka zawsze będzie emocjonująca.

Rozwijaj rozgrywkę – Będziesz w stanie zmodyfikować swój kod genetyczny, by zmienić wygląd i sposób prowadzenia postaci. Wpłynie to na twoje cechy, zaś nękające świat biozanieczyszczenie doprowadzi do mutacji pokroju Formy Żółwia czy Śluzowej Bańki. Z kolei radioaktywność występująca w bunkrach z Dawnoświata wpłynie na twój umysł i odblokuje mutacje psioniczne, takie jak telekineza, lewitacja i nie tylko.

Zobacz również: Star Wars Jedi: Ocalały – recenzja gry. Najlepsze Gwiezdne Wojny ostatnich lat?

Nowa jakość wytwarzania przedmiotów – W tworzeniu broni masz pełną swobodę. Dowolnie łącz części, by stworzyć unikatowe bronie tnące czy miażdżące jedno- lub dwuręczne. Rewolwery, karabiny i strzelby można zmodyfikować korkociągami albo akumulatorową piłą mechaniczną, a pełne bioskażonego szlamu fiolki dodatkowo poszerzą twój arsenał bojowy. Podczas przygód napotkasz także postacie, które stworzą wyjątkowe przedmioty tylko dla ciebie, takie jak bioniczne skrzydła czy pakiet skoku, a nawet umożliwią modyfikowanie automatona – twojego złomiastego towarzysza!

Przygotuj się na przygodę – Masz pełną swobodę, jeśli chodzi o przygotowanie swojej postaci nie tylko w kwestii broni, jakie dla niej stworzysz, ale i ekwipunku, który wykorzystasz. Maska przeciwgazowa i butla z tlenem pozwolą ci zbadać Śmiercisfery, odporne na działanie temperatur stroje umożliwią zapuszczenie się w najmroźniejsze rejony, a sprzęt ochronny pozwoli ci także stawić czoła bioskażonym stworzeniom – wybór należy do ciebie.

Zobacz również: War Mongrels – recenzja gry. Panie to nie na konsole!

Przetrwaj w tętniącym życiem otwartym świecie – Możesz swobodnie przemierzać świat oraz tereny ukryte pod jego powierzchnią – pieszo, w mechu, na skuterze wodnym, w balonie czy na wyjątkowych wierzchowcach. Zbadaj ginące dzikie tereny, tunele i sieć bunkrów podziemnego świata, zdobądź górskie szczyty lub zapuść się w głąb archipelagu. Ten żywy i kolorowy świat pełen jest miejsc do odkrycia, tajemnic do rozwiązania, a także stworzeń i wyjątkowych postaci, z którymi możesz nawiązać kontakt.

Niecodzienna historia z niezwykłym zakończeniem – Twoje czyny mają ogromny wpływ na rozwój wydarzeń w historii, w której nowy świat czeka zagłada. Planetę trapi pewna plaga, a Drzewo Życia wykrwawia się na śmierć. Plemiona są podzielone i tylko ktoś silny może je albo zjednoczyć, albo zniszczyć… Każdy etap twoich zmagań podczas podróży jest komentowany przez narratora, jednak tylko twoje działania i wybory zdecydują o tym, jak zakończy się walka o przetrwanie.

Źródło: materiały prasowe
Grafika główna: zrzut z gry Biomutant (THQ Nordic)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze