Nadchodzi duża zapowiedź od Ubisoftu

Gwiezdne Wojny? A może coś innego? Tego jeszcze nie wiadomo, ale jedno jest pewne – Ubisoft planuje wypuścić tajemniczą „dużą grę” przed końcem tego roku finansowego.

W tegorocznej rozpisce Ubisoftu, oprócz Assassin’s Creed: Mirage, XDefiant czy Skull and Bones, znaleźć można punkt o treści „inna duża gra”. Póki co nie pojawiła się jeszcze żadna oficjalna informacja, która mogłaby stanowić chociaż drobną podpowiedź, co to będzie, aczkolwiek internauci stawiają na obiecywaną od 2021 roku produkcję ze Star Wars.

Zobacz również: Star Wars Jedi: Ocalały – recenzja gry. Najlepsze Gwiezdne Wojny ostatnich lat?

Nad gwiezdnowojenną grą ze stajni Ubisoftu pracuje studio Massive Entertainment, znane między innymi z serii The Division. Według dziennikarza Kotaku produkcja ma się dobrze, zaś studio planuje ją wypuścić najszybciej jak to możliwe – stąd podejrzenia, iż to właśnie o nią chodzi. Dopóki jednak nie pojawi się oficjalne potwierdzenie tych spekulacji, lepiej podchodzić do nich z pewnym dystansem.

Źródło: Twitter/@ethangach (Kotaku)
Grafika główna: logo firmy Ubisoft – kolaż

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze