Arnold Schwarzenegger nowym kierownikiem ds. akcji Netflixa

Jeden z największych gwiazdorów kina akcji, Arnold Schwarzenegger, nawiązał współpracę z Netflixem. Oficjalnie, jako „kierownik ds. akcji” zadba, abyśmy dostali jak największe eksplozje w nadchodzących produkcjach!

Netflix zdecydował się na dość nietypową, ale wygląda na to że bardzo udaną, akcję promocyjną. W końcu nikt nie zna się kinie akcji tak jak Arnold. W opublikowanym, niespełna dwuminutowym klipie, Schwarzenegger przedstawia nadchodzące produkcje Netflixa w tym serial z własnym udziałem, Fubar, który zadebiutuje już 25 maja.

Słynny Terminator wspomina również o takich nadchodzących tytułach jak Tyler Rake 2, Nocny Agent, Wiedźmin, Misja Stone czy Lift. Czy nowa rola Schwarzeneggera będzie wiązała się jedynie z kolejnymi akcjami promocyjnymi? Może jednak Arnold będzie sprawował realną funkcję związaną z nadzorowaniem kolejnych projektów? Odpowiedzi na te pytania przyniesie przyszłość, nam zostało jedynie czekać na premierę Fubar

Zobacz również: Mafia Mamma – przedpremierowa recenzja filmu. Godmother?

Źródło głównej grafiki: materiały promocyjne / Netflix

 

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze