Total War: PHARAOH ogłoszone

SEGA Europe Limited i Creative Assembly Limited z dumą ogłaszają, że Total War: PHARAOH, kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych, ukaże się w październiku 2023 roku.

Total War: PHARAOH pozwoli graczom zanurzyć się w burzliwych wydarzeniach egipskiego okresu Nowego Królestwa. Tam zaś będą oni decydować o losie trzech wielkich kultur walczących o przetrwanie w obliczu kataklizmu upadku epoki brązu.

Zobacz również: Dead Space – recenzja gry. Tylko remake i aż remake

„Niewiele jest okresów bardziej kultowych niż starożytny Egipt; pełen politycznych intryg, kataklizmów i wielkich kampanii wojennych, jest idealnym miejscem dla tytułu Total War” – powiedział Todor Nikolov, dyrektor gry. „Jako faraon musisz uratować Egipt przed zniszczeniem i poprowadzić swój lud przez katastrofalny upadek epoki brązu. Od ciebie zależy, czy przetrwasz, czy przejdziesz do historii.”

Faraon nie żyje, a mieszkańcy Egiptu, Kanaanu i imperium Hetytów oczekują nowego przywódcy. Wielu pragnie władzy, ale droga do tronu jest niebezpieczna. Jako przywódca tych wielkich narodów musisz przezwyciężyć upadek społeczny, stawić czoła klęskom żywiołowym i walczyć o ochronę swojego ludu przed najeźdźcami z odległych krain.

Zobacz również: Flame Keeper – recenzja gry

Mając do wyboru ośmiu przywódców frakcji z trzech bogatych ośrodków kulturowych, skorzystaj z ich unikalnych stylów gry i przejmij kontrolę nad śmiercionośnymi i zróżnicowanymi oddziałami. Niezależnie od tego, czy czarujesz dwory jako niezrównany dyplomata, szarżujesz w bitwie jako niezachwiany dowódca, czy wywołujesz chaos jako nieustraszony watażka, zostań przywódcą, którego zapamięta historia.

Szczegóły przedpremierowych zamówień edycji pudełkowej pojawią się już wkrótce.

Zobacz również: Dead Island 2 – recenzja gry. Powrót żywych trupów!

Total War to gra strategiczna, w której turowe zarządzanie cywilizacją i bitwy strategiczne w czasie rzeczywistym z tysiącami żołnierzy i machin wojennych łączą się w wyjątkowej rozgrywce. Na mapie kampanii poprowadź wybraną rasę i zarządzaj jej imperium w kwestiach dyplomacji, ekonomii i siły militarnej. Dowódź wspaniałymi bohaterami i personalizuj ich dzięki bogactwu opcji związanych z umiejętnościami i osobistymi misjami. Zachowaj równowagę między przetrwaniem a podbojem, rozbudowując swoje imperium.

Źródło: materiały prasowe (Cenega)
Grafika główna: kadr z zapowiedzi gry (YouTube/Total War)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze