Marvel’s Spider-Man 2 na pierwszym gameplayu

Na zakończenie PlayStation Showcase zaprezentowano pierwszy, 12 minutowy gameplay nadchodzącej produkcji Insomniac Games. Marvel’s Spider-Man 2 wygląda fantastycznie i fani pierwszej części zdecydowanie mają na co czekać.

Pierwsza część przygód słynnego Człowieka Pająka zadebiutowała na konsolach PS4 w 2018 roku. W grze mogliśmy wcielić się w Petera Parkera, rozprawić z Octaviusem, Electro czy Vulturem oraz poznać ciocię May, MJ oraz Milesa Moralesa. Ten ostatni doczekał się nawet własnej, choć nieco mniejszej gry w 2020 roku. Oba tytuły od Insomniac Games zebrały ogrom pozytywnych recenzji i fani zdecydowanie chcieli więcej.

Chociaż o pracach nad Marvel’s Spider-Man 2 wiemy od dłuższego czasu. W końcu opublikowano pierwszy gameplay gry i wygląda on naprawdę fantastycznie. Na tym krótkim wideo twórcy przedstawiają nam nowego villaina, Kravena Łowcę. Oprócz tego widzimy jak Spider-Man aktywuje moc symbiontu. Wygląda na to, że bujanie się po mieście będzie conajmniej tak samo przyjemne jak w poprzednich odsłonach. Twórcy nadal nie podali dokładnej daty premiery, zaplanowana jest ona jednak już na jesień 2023.

Zobacz również: Amazing Spider-Man. Tom 7 – 2099 – recenzja komiksu

Źródło głównej grafiki: Materiały promocyjne

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze