Czerwiec pełen wrażeń w Disney+

Czerwiec zwiastuje początek wakacji, dłuższe dni i wieczory i więcej czasu na oglądanie ciekawych seriali i porywających filmowych hitów, wśród których w Disney+ pojawi się najnowszy hit Jamesa Camerona Avatar: Istota wody. Ponadto, na widzów czeka premiera brytyjskiego serialu oryginalnego Goło i wesoło czy biograficznego filmu Flamin’ Hot: smak sukcesu w reżyserii Evy Longorii. Fani Marvela również mogą czuć podekscytowanie, a to z powodu najnowszej odsłony 5 fazy MCU, czyli serialu Tajna inwazja. Oglądanie dopełni nowy film dokumentalny STAN LEE.


TAJNA INWAZJA

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

21 czerwca
Premiera co tydzień


disney+
Fot. plakat do serialu Tajna Inwazja

Tajna inwazja to najnowszy serial Marvel Studios, będący częścią MCU. Nick Fury dowiaduje się, że ludzkość ma zostać zaatakowana przez radykalną frakcję zmiennokształtnych Skrulli. Wzywa na pomoc grupę sprawdzonych sojuszników: Everetta Rossa, Marię Hill i zaprzyjaźnionego Skrulla Talosa. Rozpoczyna się wyścig z czasem, by zapobiec nadciągającej katastrofie i ocalić ludzkość.


AVATAR: ISTOTA WODY

FILM 20TH CENTURY

7 czerwca


James Cameron powraca na Pandorę w wielkim stylu, osiągając w Avatar: Istota wody wyżyny artystyczne. W zapierającej dech nowej odsłonie, rozgrywającej się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części, śledzimy losy rodziny Sullych i poznajemy majestatyczne morskie stworzenia zwane tulkunami.


GOŁO I WESOŁO

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

14 czerwca
Dostępne wszystkie odcinki


Fot. kadr z serialu Goło i Wesoło

Zobacz również: Biali nie potrafią skakać – recenzja filmu. Wsad do własnego kosza

Minęło 25 lat, odkąd sześciu bezrobotnych facetów obnażyło się w filmie Goło i wesoło. Od tamtej pory świat bardzo się zmienił, a oni? Gaz został dziadkiem i nie starzeje się z gracją. Wciąż wymyśla nowe, szalone przekręty, a jego nastoletnia córka idzie w jego ślady. Dave wciąż jest jego najlepszym przyjacielem – tyle że już ze sobą nie rozmawiają. Zamiast tego Dave wlecze się przez życie, oddany swej żonie i ich pieskowi. Jednak Jean oczekuje, że wyprowadzanie ich czworonoga nie będzie jedyną ambicją Dave’a – zwłaszcza teraz, kiedy została dyrektorką problematycznej szkoły. Gerald, już na emeryturze, nie potrafi odnaleźć się we współczesnym świecie, jednak to Horse cierpi w nim najbardziej. Po nieudanej próbie odbicia się od dna przyjaciele zbierają się, aby oddać hołd staremu przyjacielowi.


WIELKIE NADZIEJE

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

28 czerwca
Dostępne wszystkie odcinki


Fot. zdjęcie promocyjne do serialu Wielkie Nadzieje

Ten sześcioodcinkowy serial oparty jest na powieści Charlesa Dickensa o tym samym tytule. Serial śledzi historię dojrzewającego Pipa, sieroty, który tęskni za lepszym życiem aż do momentu, gdy zrządzenie losu i niecne knowania tajemniczej i ekscentrycznej panny Havisham pokazują mu mroczny świat możliwości. W obliczu wielkich nadziei, jakie się w nim pokłada, Pip będzie musiał poznać prawdziwy koszt tego nowego świata i przekonać się, czy rzeczywiście uczyni go on człowiekiem, jakim chciałby być. Powieść Dickensa będąca dotkliwą krytyką systemu klasowego została opublikowana w 1861 roku po tym, jak najpierw wydano ją w serii tygodniowych rozdziałów począwszy od grudnia 1860 roku.


SAINT X

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

7 czerwca
Dostępne wszystkie odcinki


Fot. kadr z serialu Saint X

Zobacz również: Mafia Mamma – przedpremierowa recenzja filmu. Godmother?

Serial kryminalny opowiadany z perspektywy wielu płaszczyzn czasowych odkrywa na nowo i wywraca do góry nogami ten gatunek filmowy. Tajemnicza śmierć młodej kobiety podczas idyllicznych wakacji na Karaibach wywołuje dramatyczny efekt domina, który ostatecznie popycha jej siostrę ku niebezpiecznemu pościgowi za prawdą.


FLAMIN’ HOT: SMAK SUKCESU

FILM ORYGINALNY DISNEY+

9 czerwca

Fot. kadr z filmu Flamin’ HotL Smak sukcesu

Flamin’ Hot to inspirująca historia Richarda Montañeza, woźnego Frito Lay, który wykorzystał swoje meksykańsko-amerykańskie dziedzictwo i wychowanie, aby zamienić kultowe Flamin’ Hot Cheetos w przekąskę, która zrewolucjonizowała przemysł spożywczy i stała się światowym fenomenem popkultury.

Źródło obrazka wyróżniającego: logo platformy Disney+

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze