Hodak idzie na bar w zaskakującym stylistycznie singlu

Powrót Hodaka do regularnego wydawania muzyki rozkręcił się na dobre – po sentymentalnym i osobistym 4 marca oraz wyjaśniającym kwestię nieobecności Eterze nadszedł czas na trzeci singiel zapowiadający nienazwany jeszcze projekt. idę na bar jest już dostępny, zarówno na YouTube jak i we wszystkich serwisach streamingowych.

Na bicie niezastąpionego 2K, Hodak zaskakuje swoich fanów. Najnowszy singiel jest w pełni śpiewanym utworem, opartym głównie o delikatny soulowy refren zaśpiewany wspólnie z Alicją Szemplińską. W produkcji utworu pomógł także Marek Piotrowski, znany z takich projektów jak Sistars czy Łąki Łan.

Tak samo jak sam utwór jest wyjątkowym w bibliotece muzycznej Hodaka, tak i w sferze wizualnej postawiono na nietypowe rozwiązanie. Nakręcony mastershotem teledysk nawiązuje do poprzedniego singla i jest on w domyśle prequelem historii przedstawionej w Eterze. Podkreśla to migawka z ostatniej sekundy klipu.

Zobacz również: Tu była – wywiad z Darią ze Śląska. To są moje historie, obserwacje samej siebie i otoczenia

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe/Def Jam

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze