TUDUM – Netflix zapowiada nową edycję swojego eventu

Pod koniec czerwca Netflix zaprezentuje wiele nadchodzących nowości.

Netflix zapowiedział wczoraj kolejną edycję swojego wielkiego popkulturowego wydarzenia. TUDUM 2023 odbędzie się już 17 czerwca w Brazylii. Imprezę będziemy mogli również oglądać w formie live-streamingu na oficjalnej platformie. Podczas eventu wystąpią między innymi takie gwiazdy jak Chris Hemsworth, Gal Gadot, Henry Cavill, czy nowy kierownik ds. akcji – Arnold Schwarzenegger. Wszyscy opowiedzą o nadchodzących produkcjach oryginalnych, które niedługo pojawią się na Netflixie.

Zobacz również: Najlepsze filmy Netflixa

Możemy więc liczyć zarówno na nowe informacje o wielu tytułach, ale także nowe materiały takie jak trailery, plakaty, zdjęcia z planów zdjęciowych. Wśród wspominanych filmów oraz seriali są chociażby Tyler Rake 2, Heart of Stone, FUBAR, Wednesday, Cobra Kai, czy Wiedźmin. Netflix opublikował obszerną zapowiedź eventu TUDUM, w którego fragmencie pada większość tytułów, do których możemy spodziewać się nowinek:

TUDUM

Wśród gości specjalnych są takie gwiazdy jak Jenna Ortega, Penn Badgley, Omar Sy oraz William Zabka i Ralph Macchio. Jeżeli śledzicie produkcje platformy Netflix, TUDUM 2023 zdecydowanie jest wydarzeniem, które warto śledzić. Poniżej możecie obejrzeć pełny zwiastun eventu:


Źródło grafiki głównej: youtube.com/Netflix
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze