Frank Leen z nowym singlem Sam

Frank Leen prezentuje nowy, autorski singiel. Uczestnik najnowszej edycji programu RADAR Polska pod szyldem Spotify dał się poznać jako artysta, który o miłości potrafi śpiewać z każdej perspektywy. Tym razem postanowił skupić się na sobie – dosłownie, bo jego najnowszy utwór nosi sugestywny tytuł Sam i jest już dostępny w serwisach streamingowych.

Niech nie zwiedzie was tytuł – nowy singiel Frank Leena to nie historia o samotności, przynajmniej nie w jej negatywnym znaczeniu. To także nie do końca historia o złamanym sercu. Sam to piosenka o odnalezieniu tego najważniejszego rodzaju miłości, do samego siebie. Balladowy klimat utworu przełamują EDM-owe brzmienia, a wokalista i zarazem producent przylepia plaster na złamane serca wszystkich tych, którzy nie wiedzą co dalej. W środę na kanale Frank Leena na YouTube premierę będzie miał klimatyczny teledysk autorstwa utalentowanego twórcy młodego pokolenia, Olafa „Ice Bobo” Zażembłowskiego.

Zobacz również: Najlepsze piosenki Dawida Podsiadły

Obrazek główny: Sony Music // materiał prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze