Kompas Szkieletora – aktorzy o podróżach w czasie

Gdybyś mógł przenieść się w czasie, dokąd byś się wybrał? Na takie pytanie odpowiedzieli aktorzy użyczający swych głosów postaciom z filmu familijnego Kompas Szkieletora, który do kin trafi już 25 sierpnia.

Agnieszka Warchulska (Carol), wcielająca się w mamę głównego bohatera filmu Kompas Szkieletora, Champa, odwiedziłaby Amerykę w kluczowym momencie jej dziejów – gdy powstawały Stany Zjednoczone. – Byłabym bardzo ciekawa zobaczyć, jak rodzi się taki kraj, jak ludzie przyjeżdżający z całego świata budują coś nowego i zakładają państwo – mówiła. Przemysław Sadowski (Tim), grający tatę Champa, przyznał, że gdyby znalazł kompas umożliwiający podróże w czasie, najchętniej rzuciłby się, wraz z Indianą Jonesem, w archeologiczną przygodę. Mirosław Zbrojewicz zaś, czyli filmowy Pułkownik, postawiłby na epokę jak najodleglejszą od siebie, ale zapoznaną – głębokie średniowiecze.

Zobacz również: Najlepsze polskie filmy, część I: 1929-1969

Tymczasem jednak w podróż, która zmieni wszystko w ich życiu, wybiorą się główni bohaterowie filmu, czyli czwórka nastolatków, starających się rozwikłać tajemnicę XIX-wiecznego poszukiwacza złota.

Trzynastoletni Champ Brown wkrótce wyprowadzi się wraz z rodzicami ze swojego miasteczka. Oznacza to pożegnanie z przyjaciółmi z dzieciństwa. Tymczasem okazuje się, że grupę młodych poszukiwaczy przygód czekają jeszcze niemałe tarapaty i niesamowita wyprawa – znajoma okolica skrywa bowiem pewien sekret. Chłopiec znajduje w lesie szkielet poszukiwacza złota z XIX wieku, tajemniczy kompas i pożółkły ze starości dziennik. Odważni badacze są gotowi rozwiązać zagadkę i podążyć śladami zaginionego skarbu. Nie odstraszy ich nawet ryzyko, jakie niesie podróż w czasie!

Kompas Szkieletora w kinach od 25 sierpnia!

fot. Forum Film Poland

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze