Ala Mik przedstawia nowy singiel Księżyc

Utwór, który miał swoją premierę 17 sierpnia 2023, to zapowiedź albumu wokalistki, który powstanie dzięki zbiórce crowdfundingowej.

Singiel Ali Mik Księżyc powstał we współpracy z producentem Josefem Pankiewiczem. Na samym początku była to prosta melodia z tekstem, nagrana w domowych warunkach na dyktafon. Po oddaniu kompozycji w ręce Josefa powstał z tego Księżyc, który artystka nagrała na Śląsku w studio nagrań MAQ. Miksem i masterem zajął się Envee, znany ze współpracy z Fiszem. Muzyka Ali i Josefa to połączenie alternatywy z szeroko pojętą elektroniką, która kierowana jest do osób poszukujących spokoju i oderwania od codzienności.

Zobacz również: Travis Scott – UTOPIA – recenzja płyty

Księżyc to utwór opowiadający o każdym z nas, o tym, że każdy ma swoje ciemne i jasne strony. Czasami ranimy innych, ponieważ skrywa się w nas lęk i ból, których nie umiemy wyrazić w inny sposób. Księżyc to metafora szczęścia, którego czasami nam brakuje i wtedy pojawia się wstyd, zasłanianie swoich emocji czy złość.

Utwór jest zapowiedzią debiutanckiej płyty Ali, która ukaże się już w przyszłym roku. Wraz z premierą singla rozpocznie się zbiórka crowdfundingowa, która ma na celu pozyskanie środków na wydanie albumu. W ramach wsparcia będzie można otrzymać m.in. bilety na koncerty, płyty CD, płyty winylowe, plakaty, a nawet prywatne koncerty.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze