Lista męskich życzeń – premiera w Teatrze Imka w Warszawie

Czego mogą sobie życzyć mężczyźni? Odpowiedzi na to pytanie można szukać w najnowszej premierze Teatru Imka w Warszawie. Lista męskich życzeń w reż Artura Barcisia ujrzy światło sceny już 28 września.

Lista męskich życzeń rozpocznie sezon teatralny 2023/2024 w Teatrze Imka w Warszawie. Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy i dopasowywać go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście „tak!”, na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na Listę męskich życzeń. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!

Zobacz również: Rewia – recenzja spektaklu. Show na zgrabnych nóżkach

Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie. A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał!

Lista męskich życzeń
Mat. Promocyjne Teatru Imka

Lista męskich życzeń 

Autor: Norm Foster
Tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Opracowanie tekstu: Artur Barciś

Obsada
Bill: Waldemar Obłoza
Leon: Kacper Kuszewski
Justine: Urszula Dębska / Aneta Zając

Twórcy
Reżyseria: Artur Barciś
Scenografia: Magdalena Michalska
Kostiumy: Cynthia Kaszyńska
Muzyka: Ygor Przebindowski
Czas trwania: 120 minut z przerwą

Zdjęcie wyróżniające: mat. promocyjne Teatru Imka

Kinga Senczyk

Kulturoznawczyni, fanka teatru (zwłaszcza musicali), muzyki i tańca tradycyjnego w formach niestylizowanych. Kocha filmy Bollywood, francuskie komedie i łażenie po muzeach.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze