Little Nightmares III – pierwsza zapowiedź!

Gra Little Nightmares III, opracowana przez Supermassive Games, ukaże się w 2024 roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Po raz pierwszy w serii gracze będą mogli zmierzyć się ze swoimi lękami z dzieciństwa wraz z przyjacielem, ponieważ gra będzie dostępna w trybie kooperacji online. W Little Nightmares III pojawią się dwie nowe postacie – Low oraz Alone. Gra będzie również w pełni grywalna w trybie dla jednego gracza, a drugą postacią będzie sterować sztuczna inteligencja.

Zobacz również: Najlepsze gry 2021 roku

W Little Nightmares III gracze będą śledzić podróż Low i Alone, dwójki przyjaciół szukających sposobu na wydostanie się z Nowhere. Będą podróżować przez Spiral, świat pełen niebezpiecznych zagrożeń. Każda z postaci ma przy sobie swój własny przedmiot – łuk i strzały dla Low oraz klucz dla Alone – którego będą używać do rozwiązywania zagadek i pomagania im w ucieczce.

Ponieważ uniwersum Little Nightmares nadal się rozwija, Bandai Namco Europe ogłosiło również The Sounds of Nightmares, nową serię podcastów składającą się z 6 odcinków. Dwa pierwsze odcinki są dostępne już teraz. Podcast opowiada historię Noone, młodej dziewczyny, która trafia do Instytutu Psychiatrycznego Hrabstwa, aby poradzić sobie z nieustannie pogłębiającymi się koszmarami. Jest pod opieką Otto, człowieka, który poświęcił swoje życie pomaganiu dzieciom. Podczas ich sesji przeszłość Otto i koszmary Noone wydają się być skazane na zderzenie. Posłuchaj pierwszych dwóch odcinków tutaj.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze