Quantic Dream ujawnia zwiastuny swoich nadchodzących produkcji

Przy okazji tegorocznej edycji Gamescomu, Quantic Dream ujawnił dodatkowe szczegóły na temat produkcji swojego podstudia SPOTLIGHT by Quantic Dream – Under The Waves, Lysfanga: The Time Shift Warrior oraz Dustborn.  W związku z tym zaprezentowano również ich najnowsze zwiastuny.


Under The Waves


Parallel Studio przygotowuje się do dostarczenia ich najnowszego tytułu skupionego na immersyjnej podwodnej przygodzie. Under The Waves nadchodzi prawie 4 lata od pierwszego prototypu. Gra będzie dostępna 29 sierpnia w wersji cyfrowej na platformach PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X oraz Xbox One.

Zobacz również: Moving Out 2 – recenzja gry. Niech sypie się szkło

Fizyczna wersja również będzie dostępna 29 sierpnia na platformach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X oraz Xbox One. W pudełku poza grą znajdują się art book i zestaw ekskluzywnych naklejek.


Lysfanga: The Time Shift Warrior


Dzieło studia Sand Door, Lysfanga: The Time Shift Warrior, pojawi się na PC na początku 2024 roku. Gra powraca do klasycznej koncepcji hack’n’slash z taktycznym twistem. Gracze będą kontrolować Imë, potężną bohaterkę, która może przywoływać klony ze swojej przeszłości pomagające jej w walce z hordami wrogów na niezliczonych arenach. Lysfanga: The Time Shift Warrior jest również idealnym wyborem dla tych, którzy szukają wyjątkowego doświadczenia akcji!

Zobacz również: Gord – recenzja gry. Od zera do słowiańskiego osadnika


Dustborn


Dustborn to gra wymyślona i opracowana przez zespół Red Thread Games z Oslo w Norwegii. Oferuje wciągającą przygodową grę akcji, wzmocnioną komiksową oprawą graficzną. Gra ukaże się w 2024 roku na platformach PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X i Xbox One, a szalona podróż Pax i jej załogi przez dystopijne Stany Podzielone Ameryki, częściowo pocztówkowe, częściowo totalitarne, została ujawniona w nowym zwiastunie.

Zobacz również: The Sims 4: Ranczo – recenzja dodatku. Smak Dzikiego Zachodu

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe/ Oficjalne logo Quantic Dream


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze