Rezydencja ożyje 19 października w The 7th Guest VR

Fabularny zwiastun długo oczekiwanej nowej, VRowej wersji legendy, The 7th Guest VR, został zaprezentowany podczas pokazu poprzedzającego wydarzenie Gamescom Opening Night Live, prowadzonego przez Geoffa Keighleya. A to nie wszystko, ponieważ ujawniono też datę premiery. Przełomowa i tajemnicza VRowa adaptacja kultowego klasyka, The 7th Guest VR, wyjdzie w samą porę na upiorny sezon. Pojawi się dokładnie 19 października, na platformy Meta Quest 2, PlayStation VR 2 i PC VR.

Gracze mogli również poznać na zapierającą dech w piersiach grafikę i intrygujące łamigłówki, które czekają na nich w The 7th Guest VR.  Każda zagadka została starannie wykonana i przeprojektowana od podstaw. Wszystko to, by w pełni wykorzystać możliwości VR. Można było też zobaczyć więcej przełomowych scen wolumetrycznych, w których gracze mogą obserwować zjawy nieszczęsnych gości w pełnym 3D. Celem jest odkryć tajemnicę ich wizyty w Stauf Mansion.

Zobacz również: Disney Illusion Island – recenzja gry. Na rodzinne spędy z najmłodszymi jak znalazł

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze