Nowy singiel zespołu ANIMATIONS pt. Visions

Singiel zapowiada piąty album zespołu.

Animations to polski zespół grający metal progresywny założony w 2006 roku w Jaworznie. Do tej pory zespół wydał cztery albumy: Animations w 2007 r., Reset Your Soul w 2009 r., Private Ghetto w 2013 r. i Without The Sun w 2017 r. Występowali na festiwalach takich jak Metal Mania, Metal Fest, Metal Hammer Festival, ProgPower Europe, czy Cieszanów Rock Festival. Ich muzyka zyskała sobie przychylność zarówno krytyków muzycznych jak i fanów, a ich debiutancki utwór ma blisko 340 tysięcy odtworzeń na youtube.

Zobacz również: Hozier – Unreal Unearth – recenzja płyty

Nowy singiel Visions to pierwszy utwór zespołu napisany i zaśpiewany po polsku. Visions składa się z dwóch części. Pierwsza z nich jest o maskach, które ludzie codziennie zakładają unikają pokazania prawdziwych oblicz innym, często kosztem osobistych tragedii. Druga część utworu to sentymentalna podróż do czasów beztroski, którą każdy z nas porzuca wraz z upływem czasu.

Singiel Visions zapowiada nowy, piąty album Animations. Płyta Contemporary Guide to Modern Living ukaże się na jesieni tego roku.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze