Oriflamme powraca na sklepowe półki

Jak informuje Galakta, gra Oriflamme już w przyszłym tygodniu powróci do sprzedaży. W sklepie wydawcy cały pakiet trzech pudełek będzie można kupić ze zniżką 15%.

W Oriflamme gracze trafiają w sam środek średniowiecznego sporu o francuską koronę królewską. Jako głowy wpływowych rodzin gracze starają się dojść do władzy sprytem i złośliwością, mocą i siłą, cnotą i hańbą. Ich cel: tron króla! W taktycznej grze karcianej zagrywa się kolejno ukryte karty. Odkrywając taktycznie i aktywując ich efekty, gracze mogą je prześcignąć lub usunąć z drogi, ponieważ wszyscy gracze mają ten sam cel – zebrać jak najwięcej punktów wpływów dla swojej rodziny, a tym samym wygrać grę.

Zobacz również: Printing Press – przedpremierowa recenzja gry planszowej

Oriflamme to taktyczna gra karciana dla 3-5 graczy. Na ten moemnt, oprócz wersji podstawowej, pojawiły się również dwa samodzielne dodatki – Pożoga oraz Sojusz.

Fot. Materiały prasowe

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze