RAZER EDGE wreszcie dostępny w Europie

Firma Razer, wiodąca na świecie lifestylowa marka marka dla graczy, po raz kolejny rozpaliła świat gier mobilnych swoimi najnowszymi produktami. Firma poinformowała o szerokiej dostępności Kishi V2 Pro, pojawieniu się Razer Edge w Europie i Azji oraz o nowych edycjach Xbox: Kishi V2 na iPhone’a i Kishi V2 Pro na systemy Android.

W Razerze wierzymy w przesuwanie granic tego, co możliwe w grach mobilnych, Dzięki linii Kishi V2 i większej dostępności Razer Edge, umożliwiamy graczom korzystanie z pełnego potencjału gier mobilnych.


Razer Kishi V2 Pro for Android – mobilna rozgrywka na poziomie ekstremalnym


Zrodzony z obsesji na punkcie najwyższej jakości rozgrywki mobilnej, Kishi V2 Pro początkowo był tylko częścią zestawu wraz z Razer Edge. Teraz będzie sprzedawany także osobno, stając się szeroko dostępny dla entuzjastów mobilnego grania. Aby zapewnić rozgrywkę o jakości zbliżonej do konsol, Kishi V2 Pro zapewnia najwyższe osiągi dzięki bardzo niskiemu opóźnieniu podczas grania, ładowaniu przelotowemu i dźwiękowi 3,5mm. Dla jeszcze większej wygody i lepszych wrażeń kontroler został wyposażony w technologię haptyczną HyperSense oraz rozsuwany mostek pozwalający na jego dopasowanie do różnych modeli smartfonów. Co w połączeniu z aplikacją Razer Nexus 3.0, zamienia granie w głębokie doświadczenie.

Zobacz również: Razer Blackwidow V4 Pro – recenzja klawiatury

Razer Edge
materiały prasowe

Razer Edge – udoskonalona rozgrywka mobilna


Po zdominowaniu Stanów Zjednoczonych, rewolucyjny Razer Edge debiutuje w wybranych regionach Europy i Azji. Zasilane przez gamingową platformę Snapdragon G3x Gen 1 i wyposażone w 6,8-calowy wyświetlacz AMOLED z żywymi i intensywnymi kolorami oraz z płynną częstotliwością odświeżania 144 Hz, to przenośne zjawiskowe urządzenie zanurza graczy w świat gier AAA w dowolnym miejscu i czasie.

Fot. materiały prasowe

Linia Razer Kishi V2 Xbox Edition – płynne połączenie konsoli z urządzeniami mobilnymi


Zaprojektowane we współpracy z Xbox, oficjalnie licencjonowane, kontrolery Xbox Edition to najnowsze osiągnięcie Razera w dziedzinie mobilnej rozgrywki. Razer Kishi V2 Pro dla Androida (Xbox Edition) i Kishi V2 dla iPhone’a (Xbox Edition) bazują na dziedzictwie wielokrotnie nagradzanych urządzeń przenośnych i pozwalają na granie w setki tytułów AAA na mobilnych platformach iOS i Android. Kontrolery te oferują precyzyjne sterowanie, ergonomiczny komfort użytkowania oraz kultowy układ przycisków z Xboksa oraz białe estetyczne wykończenie.

Zobacz również: Razer Blackwidow V4 Pro – recenzja klawiatury

Linia Razer Kishi V2 Xbox Edition to coś więcej niż tylko kontroler. To świadectwo stałej współpracy Razera i Xboksa, mającej na celu zaoferowanie graczom najlepszych wrażeń z gier AAA niezależnie od ich lokalizacji. Wykraczając poza tradycyjne ograniczenia związane z koniecznością przebywania w pobliżu konsoli. Te przełomowe kontrolery są dostępne wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.


Razer Nexus 3.0 – odblokuj nowy wymiar gier mobilnych


Aplikacja Razer Nexus 3.0, która została zaprezentowana na początku tego miesiąca, to prawdziwa skarbnica dla użytkowników Razer Edge i Kishi V2, i to bez dodatkowych kosztów. Użytkownicy mogą zagłębić się w ogromną bibliotekę i odkrywać oraz uruchamiać tysiące gier. Zarówno na systemie iOS, jak i na Android, wyselekcjonowane kategorie i regularnie odświeżane listy gier w połączeniu z automatycznie odtwarzanymi zwiastunami upraszczają odkrywanie nowych gier. Dla tych, którzy marzyli o tym, aby gra działająca wyłącznie na ekranie dotykowym była kompatybilna z kontrolerem, przygotowano tryb wirtualnego kontrolera (na Androidzie). Razer Nexus 3.0 jest dostępny bezpłatnie w sklepach Google Play i iOS App Store.Te przełomowe produkty są świadectwem zaangażowania Razera w ulepszanie wrażeń z rozgrywki dla lojalnej społeczności entuzjastów.

Zobacz również: Belkin SoundForm Pulse – recenzja słuchawek

Fot. materiały prasowe
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze