Mortal Kombat 1 ze zwiastunem aktorskim

Premiera za niecałe 3 tygodnie, dlatego co rusz dostajemy kolejne zwiastuny. Tym razem na ekranach komputerów i smartfonów zobaczyliśmy twarz aktora Dave’a Bautisty.

Mortal Kombat 1 widzieliśmy już chyba od każdej strony. Poznaliśmy kilka postaci, które będą w grze, zawartość dodatku z bohaterami serialu The Boys oraz kawałek rozgrywki. Dla odmiany NetherRealm Studios postanowiło uraczyć nas krótkim zwiastunem aktorskim, w którym brał udział Dave Bautista.

Zobacz również: Blasphemous 2 – recenzja gry. Odpuść nam grzechy

Aktora widzieliśmy na srebrnym ekranie w wielu produkcjach: Blade Runnerze 2049, Diunie, bondowskim Spectre czy wreszcie kilku filmach o Strażnikach Galaktyki. W zwiastunie porywa osoby dookoła niego, wykrzykując „Mortal Kombat !”, i przekonuje tym samym do porzucenia tego, co robią i uwolnienia swojej mocy oraz skandowania nazwy gry.

Mortal Kombat 1 jest rebootem pierwszej gry z cyklu. Swą premierę będzie miało 19 września na konsolach nowej generacji (PS5, Xbox Sieres S/X, Switch) oraz PC’tach. Ci z graczy, którzy kupili wersję przedpremierową, mieli już sposobność przetestowania gry w ramach zamkniętych testów.

źródło obrazka wyróżniającego: ww. zwiastun


ŚLEDŹ NAS NA IG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze