Musicalia – zaproszenie na I Festiwal Teatrów Muzycznych w Lublinie

Teatr Muzyczny w Lublinie od nowego sezonu 2023/2024 funkcjonuje pod zmienioną nazwą Opery Lubelskiej. To nie koniec nowości! Już w październiku na lubelskiej scenie zagoszczą tytuły musicalowe z całej Polski. Zapraszamy na Musicalia – I Festiwal Teatrów Muzycznych w Lublinie.

Musicalia – I Festiwal Teatrów Muzycznych w Lublinie odbędzie się w dniach 13-23 października 2023. To festiwal z najciekawszymi i najbardziej oryginalnymi tytułami musicalowymi ostatnich dwóch sezonów.

Zobacz również: Alicji Kraina Czarów – recenzja. Zaklęta w czasie

Na inauguracji Musicaliów zaprezentuje się Opera Lubelska z Phantomem Maury’ego Yestona – tytułem, który z wielkim sukcesem wznowiliśmy w minionym sezonie.

Wsród spektakli gościnnych m.in.: In the Heights, wielki hit Off-Broadwayu – Teatr Muzyczny ADRIA w Koszalinie. Ponadto musical Friends. The unauthorized musical parody – Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu oraz Rodzina Addamsów – Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis.

Pełny program Festiwalu znajduje się na stronie internetowej Opery Lubelskiej.

Obrazek wyróżniający: mat. promocyjne Opery Lubelskiej 

Kinga Senczyk

Kulturoznawczyni, fanka teatru (zwłaszcza musicali), muzyki i tańca tradycyjnego w formach niestylizowanych. Kocha filmy Bollywood, francuskie komedie i łażenie po muzeach.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze