Słuchawki TWS Belkin SoundForm Bolt i SoundForm Pulse – doskonałe brzmienie i komfort użytkowania

Znana na całym świecie firma Belkin od 40 lat opracowuje rozwiązania z zakresu akcesoriów dla urządzeń mobilnych i komputerów. Bez względu na to, czy jesteś w domu czy w podróży, jej produkty charakteryzują się szczególnie wysoką wydajnością i jakością na bardzo konkurencyjnym rynku. Belkin w swojej ofercie posiada również słuchawki true wireless, a jedne z ciekawszych modeli to SoundForm Bolt i SoundForm Pulse.

SoundForm Bolt mają ambicje bycia podstawowymi słuchawkami dla każdego. Na jednym ładowaniu możesz słuchać muzyki, podcastów i prowadzić rozmowy przez 9 godzin, a ich etui zapewnia dodatkowych 19 godzin pracy. Dynamiczne przetworniki 6 mm zapewniają niezmiennie płynną, czystą jakość dźwięku, a lekka, ergonomiczna konstrukcja wkładek dousznych pozwala na wygodne i dokładne dopasowanie słuchawek do uszu. Materiały o stopniu ochrony IPX4 umożliwiają użytkowanie w deszczową pogodę i podczas treningów. Tryb mono to opcja na korzystanie z jednej słuchawki na raz, wydłużając czas pracy baterii i zachowując czujność wobec otoczenia. Dzięki protokołowi Bluetooth 5.2 możliwe jest bezproblemowe i szybkie przełączanie się między urządzeniami. Sterowanie dotykowe w obu słuchawkach pozwala na regulację głośności, pomijanie utworów, odbieranie i kończenie połączeń.

Zobacz również: Belkin SoundForm Pulse – recenzja słuchawek

SoundForm Pulse to z kolei model słuchawek dla bardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują jeszcze więcej od wybranego przez siebie modelu. Będziesz odtwarzać muzykę aż do 35 godzin (7 godzin w słuchawkach i 28 godzin w etui ładującym). 12 mm przetworniki zagwarantują jeszcze wyższej jakości i mocy dźwięk, a ochrona IPX5 chroni słuchawki nawet przed drobnym pyłem i strumieniem wody. Tutaj również nie zabrakło trybu mono. Docenisz szybkie połączenie na dowolnym smartfonie, w tym za pomocą Google Fast Pair. Wyposażone w Bluetooth z połączeniem Multipoint, słuchawki mogą płynnie przełączać się między telefonami, tabletami i laptopami, nigdy nie tracąc połączenia ani powiadomienia podczas pracy lub zabawy. Hybrydowa funkcja ANC wyszukuje szumy otoczenia i wycisza je, zapewniając wyraźniejsze rozmowy, eliminując hałas i zakłócenia oraz zapewnia idealne wrażenia z wykorzystaniem sześciu mikrofonów w stosunku do dwóch w modelu Bolt. Bezpłatna aplikacja SoundForm pozwala wybrać preferowane wrażenia akustyczne za pomocą niestandardowych ustawień korektora, a także odpowiednio dostosowywać poziomy słyszalności i zarządzać redukcją szumów.

materiały prasowe

Oba modele w pudełku zawierają trzy pary wkładek silikonowych do dopasowania do każdego rozmiaru ucha, jak również kabel USB-C do ładowania etui ze słuchawkami. SoundForm Bolt są dostępne w kolorze białym, czarnym, fioletowym i zielonym w cenie 100 PLN, natomiast SoundForm Pulse w kolorze czarnym lub białym w cenie 300 PLN.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze