Kocyk. Jakby kto pytał, to najnowszy singiel tria Łona x Konieczny x Krupa

Łona x Konieczny x Krupa przedstawiają trzeci singiel z albumu TAXI.

Trio stawia sobie tym razem ważkie pytania: Jak znaleźć źródło stylu? Gdzie jest krynica mocy? Co jest najważniejsze w pracy taksówkarza? Rozstrzygnięcie wszystkich tych palących kwestii przynosi ich najnowsze nagranie KOCYK

TAXI to rezultat współpracy szczecińskiego rapera z muzykami ze składu Siema Ziemia: Andrzejem Koniecznym i Kacprem Krupą. Z rozmów prowadzonych z taksówkarzami i taksówkarkami przez Łonę i Zuzę Głowacką (producentkę wykonawczą albumu) utkali oni album TAXI — uniwersalną, a przy tym osobistą wypowiedź o współczesności, muzycznie zaczepioną między hip-hopem, jazzem i elektroniką.

Zobacz również: Lordofon – Passé -recenzja płyty

Poszukiwania taksówkarskiego Świętego Graala zbiegły się u mnie z poszukiwaniami tego, co się kryje za tą, tak popularną w naszej szerokości geograficznej, nieprzyjazną powierzchownością. W obu przypadkach wyszło, że kocyk. Bo z każdą kolejną rozmową potwierdzało się, że im bardziej szorstki rozmówca na wstępie, tym więcej czułości i serdeczności na koniec, gdy maska już opadnie. Nic tego lepiej nie opowiada niż ten niepozorny kawałek tkaniny.

 – Łona

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze