Małgorzata Socha zaprasza na film Mru i Ja: Wielka Przygoda Na Cztery Łapy

15 września na ekranach kin czeka widzów pełna przygód, przyjaźni, humoru i wzruszeń opowieść o wędrującym własnymi ścieżkami Mru i jego szalonej ekipie.

Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy to wspaniała mrrucząca zabawa dla całej rodziny z gwiazdorską obsadą: głosów w polskie wersji użyczyli Małgorzata Socha, Piotr Adamczyk oraz Danuta Stenka! Małgorzata Socha już dziś zaprasza widzów do wybrania się na seans kinowy.

Zobacz również: Teściowie 2 – recenzja filmu

Film Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy przedstawia historię dziesięcioletniej Cleo, która wraz z kotkiem Mru i rodzicami, jedzie do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń! Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźć oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy – szykujcie się na wielką przygode na cztery łapy!

Źródło obrazka głównego: materiały prasowe M2 Films. 

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze