Codename: Annika już we wrześniu na SkyShowtime!

Serwis SkyShowtime zaprezentował oficjalny zwiastun, plakat i datę premiery swojego nowego serialu oryginalnego Codename: Annika. Serial przełamuje wszelkie konwencje nordyckiego gatunku noir i będzie dostępny wyłącznie w SkyShowtime od soboty 30 września.

Sześcioodcinkowy serial sensacyjny, którego twórcami są Mia Ylönen i Aleksi Bardy, przenosi widza za kulisy ukrytego świata fałszerstw wielkich dzieł sztuki i ukazuje wyzwania związane z życiem z podwójną tożsamością. W roli głównej w serialu Codename: Annika występuje Sannah Nedergård (Yellow Sulphur Sky) jako fińska śledcza Emma/Annika ds. oszustw w branży dzieł sztuki. Jest to jej pierwsza rola pierwszoplanowa w międzynarodowym serialu kryminalnym.

Zobacz również: Belfer 3 Ostatnia Lekcja – recenzja. Dobry z plusem

Serial kryminalny opowiada o fińskiej detektyw Emmie Haka, która szkoli się w prowadzeniu tajnych operacji. Bohaterka wyjeżdża do Sztokholmu, aby zbadać sprawę oszustw w branży dzieł sztuki. Kobieta wciela się w postać szalonej, imprezowej Anniki Stormare. Śledztwo prowadzi Emmę jednak coraz głębiej w odmęty kryminalnego półświatka. To sprawia, że jej własna tożsamość zaczyna coraz bardziej zlewać się z tożsamością Anniki – dziewczyny, która faktycznie istniała. Postać zostawiła po sobie wiele tajemnic i sieć skomplikowanych powiązań. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony w dniu premiery, a kolejne będą pojawiać się co tydzień.

W nowym serialu SkyShowtime występują także: Ardalan Esmaili (Snabba Cash) jako Rasmus Ståhlgren i Eva Melander (Border) jako Rina Olander. Serial reżyseruje AJ Annila (Peacemaker), jeden z czołowych fińskich reżyserów.

Źródło obrazka wyróżniającego: SkyShowtime

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze