PAX West 2023 już za nami

Impreza dla graczy zapoczątkowana w 2004 właśnie domknęła swoją osiemnastą edycję. W programie znalazło się wiele atrakcji, które uświetniły wydarzenie.

PAX West 2023 odbywał się od 1 do 4 września, standardowo na hali w Seattle. Organizatorzy przygotowali sporo różnych atrakcji, poczynają od doborowego składu tegorocznych panelistów. Swoje przemówienia mieli m.in.: McElroyowie z podcastu The Adventure Zone, Reggie Fils-Aimé (były prezydent Nintedno of Ameica) czy Jenna Stoeber (Burnt Cook Book Party).

Zobacz równieżNajlepsze gry 2023 roku

Oczywiście nie obyłoby się bez wystawców, których było ponad dwustu. Wsród nich znalazły się takie rozpoznawalne nazwy jak Bandai Namco, Square Enix, czy Larian Studios ze swoim Baldur’s Gate 3. Rzecz jasna polskich akcentów też nie zabrakło. Na targi w Seattle polecieli choćby 11 bit studios (Frostpunk, This War of Mine), Archon Games (planszówka Heroes of Might and Magic 3) czy fundacja Indie Games Polska. Pełną listę wystawców zajdziecie tutaj.

Oprócz paneli i hal z wystawcami odwiedzający PAX West 2023 mieli do wyboru jeszcze kilka miejsc do odwiedzenia. Można było obserwować turniej w Street Fightera 6, zobaczyć cosplayerów w dedykowanej sali czy zagrać na maszynach arcadeowych. Do dyspozycji oddano także strefę z planszówkami, miejsce do wymiany przypinkami oraz salę poświęconą edukacji na tematy dotyczące gier wideo.

Następne PAX West rozpocznie się 30 sierpnia i zakończy 2 września 2024 roku w Seattle.

PAX West 2023

źródło: fanpage PAX West

źródło obrazka wyróżniającego: fanpage PAX West


ŚLEDŹ NAS NA IG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze