Wrzesień z OFFowymi czwartkami ze Storytel w Multikinie!

We wrześniu w repertuarze „OFFowych czwartków ze Storytel” w Multikinie uczestnicy zobaczą: Cichą dziewczynę, Rodeo, Głowę do wycierania oraz Saint Omer. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” ponownie we wrześniu rozszerzy regularny repertuar o filmy festiwalowe i produkcje niekomercyjne. 7 września widzowie będą mogli zobaczyć Cichą dziewczynę, 14 września Rodeo, 21 września Głowę do wycierania, a 28 września Saint Omer.

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Zobacz również: Belfer 3 Ostatnia Lekcja – recenzja. Dobry z plusem

Cicha dziewczyna – opowieść o 12-letniej Cáit, która trafia do swoich krewnych na wsi. Dotąd zamknięta, nieco przygaszona dziewczyna zaczyna otwierać się na świat i zgłębiać tajemnice nowego domu.

Rodeo – młoda pasjonatka motocykli wkracza w świat nielegalnych zlotów, gdzie jeźdźcy prezentują swoje maszyny i wykonują niebezpieczne ewolucje. Gorący temperament i niezależność Julii sprawiają, że znajduje ucieczkę w pasji do motocykli i nielegalnych ulicznych wyścigów – rodeo.

OFFowe czwartki
Materiały prasowe Multikino

Głowa do wycierania – debiut pełnometrażowy Davida Lyncha. Henry Spencer, zostaje zaproszony na kolację do rodziców swej dziewczyny, której nie widział przez pół roku. Spotkanie przebiega w nietypowej atmosferze, nagle Henry dowiaduje się, że jego ukochana urodziła mu dziecko. Potomek okazuje się jednak dziwnym stworkiem, który ma niewiele wspólnego z normalnym dzieckiem.

Saint Omer – pisarka Rama bierze udział w procesie Laurence Coly. Młoda kobieta została oskarżona o spowodowanie śmierci swojej 15-miesięcznej córki porzuconej przez nią na plaży.

Bilety na „OFFowe czwartki ze Storytel” do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.

Źródło obrazka głównego: materiały prasowe Multikino.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze