Anieli i thekayetana łączą siły w nowej wersji utworu Mów (do mnie mów)

Rok temu ukazał się debiutancki album duetu Anieli: Joanny Prykowskiej – znanej z zespołu Firebirds oraz Pawła Krawczyka – z kultowej grupy Hey. Dziś świętują rocznicę wydania Blasku nową, taneczną wersją utworu Mów (do mnie mów), którą przygotował thekayetan.

Album Blask od zespołu Anieli ukazał się 9 września 2022 roku i otworzył nowy rozdział muzycznych życiorysów Joanny Prykowskiej (Firebirds) oraz Pawła Krawczyka (Hey). Na płycie znalazło się 10 atmosferycznych piosenek z bardzo osobistymi, kobiecymi tekstami Aśki, a jej głos zdobią, brzmiące jak z najlepszych albumów Eurythimics czy Maanamu – kompozycje Pawła, który również wyprodukował każdy z numerów.

Dziś – rok po wydaniu albumu, zespół prezentuje nową wersję jednego z najbardziej lubianych numerów z płyty przez fanów, czyli Mów (do mnie mów), którą przygotował thekayetan – kompozytor, producent muzyki elektronicznej i autor tekstów z Poznania.

Zobacz również: Blur – The Ballad of Darren – recenzja płyty

Obrazek wyróżniający: Fot. Piotr Porębski // Kayax // materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze