Dziwna Wiosna z nowym singlem Samoloty

Dziwna Wiosna, najkosmiczniejsze trio rockowe w Polsce, wraca z nowym singlem! Utwór Samoloty porywa brzmieniem i energią.

Samoloty to historia o nowych początkach i starych nieszczęściach, o marzeniach i o nadziei. I o tym, że czasem warto dać się porwać w pizdu i się nie zastanawiać, że lecisz sto na godzinę, głową w dół i w stronę ziemi.

Samoloty to nasze najgrubsze jak dotąd wyjście poza strefę komfortu. Zastanawiałem się, na ile możemy sobie pozwolić, i uznałem, że możemy sobie pozwolić na wszystko. Więc zrobiliśmy to, co jest prawdziwą sztuką, czyli nagraliśmy zajebistą piosenkę, z refrenem, od którego się nie uwolnicie i z konkretnym (przypier***) mocnym ciosem na końcu. – tłumaczy frontman grupy, Dawid Karpiuk.

Samoloty to trzeci – po Ogniu i Płonę, płonę – singiel promujący zbliżający się drugi album Dziwnej Wiosny. Płyta ukaże się w listopadzie 2023. To także początek współpracy zespołu z Marcinem Borsem, który odpowiada za miks i mastering Samolotów.

Dodatkowo zapraszamy na trasę promującą drugi album zespołu, którego premiera zaplanowana jest na listopad: bilety.

Zobacz również: James Blake – Playing Robots Into Heaven – recenzja płyty

Obrazek wyróżniający: Agora Muzyka // materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze