Puchatek: Krew i miód 2 na nowych zdjęciach.

Puchatek: Krew i miód 2 to kontynuacja filmu o tym samym tytule ze stycznia tego roku. Tym razem do morderczych mieszkańców Stumilowego Lasu dołącza Tygrysek. Premierę zaplanowano na 2024 rok, nie jest jednak znana jeszcze dokładna data.

Horror o krwiożerczym Puchatku, choć nie zdobył najwyższych ocen, stał się swego rodzaju fenomenem. Idąc za ciosem twórcy postanowili stworzyć kontynuację. Puchatek: Krew i miód opowiada o porzuconych przez Krzysia mieszkańcach Stumilowego Lasu. Pozostawieni bez opieki Prosiaczek oraz Puchatek zaczynają mordować, aby przeżyć.

Zobacz również: Puchatek: Krew i Miód – recenzja filmu. Modus operandi reżysera

W drugiej części zobaczymy również Tygryska, który nie mógł pojawić się wcześniej. Wynika to z prostej przyczyny – postać ta dopiero od 2024 trafi do domeny publicznej. Jak jednak wspomina jeden z twórców, Scott Jeffrey, Tygrysek będzie wyjątkowo brutalnym psychopatą lubującym się w torturach. Za kamerą ponownie stanie Rhys Frake-Waterfield.

Zdjęcie głównej grafiki: materiały promocyjne // Amazon


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze