Amazon Games przedstawia szczegóły nowej zawartości, która trafi do Lost Ark we wrześniowej aktualizacji

Amazon Games udostępni wrześniową aktualizację Lost Ark zawierającą serwery Jump-Start, Primal Island Battle Royale, Yoz’s Jar, nową przepustkę Ark Pass, Arktoberfest, zmiany zawartości w endgame i nie tylko.

Nowe serwery Jump-Start zapewnią graczom świeży początek i szybszą progresję. Będzie to idealny czas na powrót do gry po dłuższej przerwie.

Zobacz również: Gord – recenzja gry. Od zera do słowiańskiego osadnika

Nowa wyróżniona zawartość:

1. Serwery Jump-Start: Oprócz materiałów zapewniających szybszą progresję, takich jak honing materials, pakiety kart i nie tylko, gracze otrzymają przepustkę South Vern umożliwiającą „Jump-Start” postaci do poziomu 1415 przedmiotów. Serwery Jump-Start będą odizolowane od innych serwerów, z niezależnym dobieraniem graczy PvE, wyszukiwarką grup, rynkiem i domem aukcyjnym.

2. Primal Island Battle Royale: Nowe wydarzenie w stylu battle royale, w którym bohaterowie Arkesii będą musieli zmierzyć się na arenie z innymi graczami i hordami dzikich dinozaurów, walcząc o pokonanie przeciwników i pozostanie ostatnim żywym na Primal Island. Arena jest otwarta dla zawodników z poziomem wyposażenia 1490 lub wyższym.

Zobacz również: Diablo IV – recenzja gry. Sanktuarium wzywa

3. Yoz’s Jar i Amethyst Shard Shop: Yoz’s Jar to nowy materiał eksploatacyjny, który wprowadzi szereg epickich i legendarnych skórek. Gracze mogą rozkładać skiny na materiał. Będzie można go użyć w połączeniu z Yoz’s Jar do stworzenia nowej skórki z predefiniowanej listy.

4. Nowy Ark Pass: Najnowsza przepustka Ark Pass, Mokoko Kindergarten Ark Pass, doda nowe sposoby na zdobywanie nagród za samą grę. Gracze mogą wykonywać misje, aby przejść przez 30 poziomów Ark Pass, a z każdym osiągniętym poziomem otrzymają nowe nagrody.

5. Arktoberfest: Arktoberfest, hołd dla znanego na całym świecie bawarskiego festiwalu Oktoberfest, to czas budowania relacji i świętowania ze starymi, a także nowymi przyjaciółmi, a wszystko to przy pomocy mnóstwa pysznego jedzenia i picia. W nadchodzących tygodniach gracze znajdą w Arkesii tematyczne potrawy festiwalowe i zupełnie nowe przedmioty kosmetyczne dostępne jako Twitch Drops.

Zobacz również: Blasphemous 2 – recenzja gry. Odpuść nam grzechy

lost ark
materiały prasowe

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze