Football Manager 2024 w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega, oficjalny partner SEGA, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Football Manager 2024. Tytuł ukaże się 6 listopada w wydaniu pudełkowym na PC, w polskiej wersji językowej (napisy) i wkrótce pojawi się w przedsprzedaży w sklepach.

Po dwóch dekadach pracy nad serią gier ukazujących świat prawdziwego futbolu nadszedł czas światowej premiery Football Manager 2024, którą zaplanowano na 6 listopada. Ta 20. już odsłona serii stworzonej wspólnie przez firmy Sports Interactive™ i SEGA© symbolizuje nowy rozdział w historii studia, gdyż jest to pierwszy tytuł FM, który pojawi się również na rynku japońskim.

Funkcja umożliwiająca transfer kariery* z Football Manager 2023, FM23 Console i FM23 Touch jest tylko jednym z wielu nowych usprawnień. Wiele z nowych funkcji ma oddać zmiany zachodzące ostatnimi czasy w sporcie. Powstały one na podstawie opinii ekspertów, którzy dobrze znają świat profesjonalnego futbolu.

Zobacz również: The Texas Chain Saw Massacre – recenzja gry

W zeszłym miesiącu gra FM23 pobiła rekord, przekraczając próg sześciu milionów graczy, toteż mogę z dumą ogłosić nadchodzącą premierę Football Manager 2024. Będzie to już 20. odsłona w serii, którą stworzyliśmy z miłości do piłki nożnej. Będzie to najbardziej kompletna gra, którą kiedykolwiek stworzyliśmy, a jej premiera zakończy pewien rozdział w naszej historii. Podczas naszej czerwcowej aktualizacji prac powiedzieliśmy, że chcemy, by nasze działania były przejrzyste dla graczy, dlatego na koniec zapowiedzi znajdziecie przygotowany przez nas harmonogram. Wyczekujcie wpisów na blogu dotyczących nowych funkcji oraz kolejnych aktualizacji związanych z pracami nad grą, w których poruszymy temat kooperacji z ciekawymi partnerami

 – Dyrektor studia Sports Interactive, Miles Jacobson

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze