World of Tanks Modern Armor z brzmieniem Iron Maiden

Wieloletni symulator bitew czołgów nie zatrzymuje swojego silnika. Do gry w ramach festiwalu Metal Fest jako trzeci zespół pojawi się brytyjskie Iron Maiden.

Zespół z Londynu nie jest pierwszym, który pojawił się w World of Tanks Modern Armor. Na Metal Fest pojawili się uprzednio Sabaton oraz Megadeth. Pierwsza z kapel wydała nawet specjalną piosenkę, której wideo zawiera urywki z rozgrywki World of Tanks. Podobnie jak w ich przypadku, do gry z okazji wspomnianego festiwalu twórcy wprowadzili nowe modele czołgów. W tym przypadku będą to Senjutsu TO-55 radzieckiej konstrukcji z miotaczem ognia oraz AMOLAD (A Matter Of Life And Death) powstały w czasie Zimnej Wojny. Jeśli jesteście ciekawi technicznych szczegółów tych maszyn, twórcy przedstawili je tutaj.

Zobacz również: The Texas Chain Saw Massacre – recenzja gry

Do World of Tanks Modern Armor zawita także Eddie, maskotka Iron Maiden. Będzie pełnił rolę dowódcy, pojawiając się na polu bitwy w pełnym modelu 3D. Nie mogło zabraknąć także licznych malowań czołgów oraz nowych wyzwań dla graczy. Nagrodami za ich ukończenie są przedmioty kosmetyczne związane z wydarzeniem, waluta w grze czy boostery doświadczenia. Będziemy mogli również kupić jeden z limitowanych pakietów zawartości cyfrowej, zawierających między innymi inspirowanych karierą zespołu dowódców. Samo wydarzenie zaś, będące trzecim i zarazem ostatnim aktem Metal Fest, rozpocznie się 12 września, a zakończy 3 października.

źródło obrazka wyróżniającego: worldoftanks.com


ŚLEDŹ NAS NA IG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze