Go On Board zapowiada grę Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia!

Wydawnictwo Go On Board po sukcesie gry Wiedźmin: Stary Świat idzie za ciosem i kontynuuje współpracę z CD Projekt RED. Najnowszy projekt, Ścieżka Przeznaczenia, już za miesiąc wystartuje na Gamefoundzie.

Stary świat to ogromny hit wydawnictwa Go On Board. Chociaż nam gra się nie spodobała, to ciężko jej odmówić fantastycznych wyników finansowych. Nic więc dziwnego, że czekają nas kolejne gry z wiedźminem w tytule. Zapowiedziana Ścieżka Przeznaczenia to jednak nie będzie kolejna przygodówka, a czymś co powinno się spodobać fanom eurogier – tableau builderem.

Zobacz również: Wiedźmin: Stary Świat – wrażenia z rozgrywki – „Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu…”

Gracze w wersji podstawowej wcielą się w Geralta, Yennefer, Ciri, Jaskra lub Vesemira. Podczas rozgrywki gracze będą przeżywać przygody znane z kart książek Sapkowskiego, starając się wykorzystać do maksimum zdolności bohaterów. Gra będzie moja swoją kampanię crowdfundingową na Gamefound. Wystartuje ona w październiku tego roku.

Źródło głównej grafiki: materiały promocyjne


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze