The Crew Motorfest do przetestowania za darmo

Gra wyścigowa ze stajni Ubisoftu wyszła dzisiaj na wybieg. Z tej okazji firma pozwala przekonać się do gry bez wydawania gotówki.

The Crew Motorfest produkcji studia Ivory Tower miało dzisiaj swą premierę. Na tę chwilę nie znajdziemy zbyt dużo recenzji gry (zaledwie 4 według portalu Metacritic), niemniej można ją sprawdzić na własną rękę. Twórcy udostępnili na wszystkich platformach, na których produkcja się ukazała, 5-godzinną wersję demonstracyjną. Na rozgrywkę nie nałożono żadnych ograniczeń, choć czas do ogrania dema mamy zaledwie do 17 września.

Zobacz również: Najlepsze gry 2023 roku

Poboczna część serii The Crew o podtytule Motorfest, zapowiedziano pod koniec stycznia tego roku. Rywal Forzy Horizon od Playground Games osadzony został na Hawajach (wyspie Oahu), różniącym się od swoich poprzedniczek obejmujących całe Stany Zjednoczone. Choć w rdzeniu gra jest „ścigałką” samochodową, możemy także wejść za stery łodzi oraz samolotów. Oprócz nowych pojazdów do produkcji przeniesiono wszystkie czterokołowce z The Crew 2.

Ivory Tower podzieliło się także informacjami o tym, jak będzie wyglądał pierwszy sezon w The Crew Motorfest. Twórcy obiecują szeroką gamę maszyn, od amerykańskich, japońskich, aż po europejskie. Cały rozkład jazdy możecie zobaczyć w grafice udostępnionej na stronie gry. Co miesiąc od debiutu studio będzie otwierało nowe wyzwania wraz ze specjalnymi, tematycznymi nagrodami.

The Crew Motorfest

źródło obrazka wyróżniającego: igdb.com


ŚLEDŹ NAS NA IG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze