Mortal Kombat 1 – premierowy zwiastun gry z polskimi napisami

Warner Bros. Games z przyjemnością przedstawia premierowy zwiastun gry Mortal Kombat 1.

Edycja standardowa gry Mortal Kombat 1 ukaże się w wydaniu pudełkowym na PlayStation 5, Xbox Series X oraz Nintendo Switch 19 września w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Mortal Kombat 1 to gra opracowana przez wielokrotnie nagradzane NetherRealm Studios – wprowadza nowy początek dla serii z odrodzonym uniwersum Mortal Kombat, stworzonym przez boga ognia Liu Kanga. Zobaczymy w niej kultowych bohaterów i złoczyńców, których przedstawiono w całkowicie inny sposób. Rewolucyjny tryb fabularny zapewnia filmową narrację. Z nowymi relacjami, nieoczekiwanymi zwrotami akcji w klasycznych rywalizacjach, a także z oryginalnymi historiami dla szerokiej gamy postaci.  

Mortal Kombat 1 rozszerza ofertę dla jednego gracza wraz z debiutem „Inwazji”. Tryb jest opartegy na postępach, w którym gracze mogą przemierzać wymiary za pośrednictwem interaktywnej mapy. Pozwala także eksperymentować z różnymi konfiguracjami postaci i podejmować liczne wyzwania oferujące rozmaite nagrody. Wszystko to w oparciu o sześciotygodniowe sezony tematyczne.

Zobacz również: Blasphemous 2 – recenzja gry. Odpuść nam grzechy

Mortal Kombat 1 zawiera również nowy system wojowników Kameo, stanowiących oddzielną grupę postaci, które pomagają podczas walk. Wojownicy Kameo wywodzą się z ponad 30-letniej tradycji Mortal Kombat. Zapewniają przewagę w walce dzięki arsenałowi obejmującemu techniki ofensywne i wspierające, unikatowe rzuty, defensywne przełamania, śmiertelne ciosy oraz brutalne fatality. 

Źródło głównej grafiki: materiały promocyjne


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze