Julia Rocka z nowym singlem Welur i debiutancką płytą na CD!

Debiutancki album Julli Rockiej – Blaza, który dotychczas był dostępny jedynie w wersji cyfrowej, po wielu prośbach słuchaczy oraz obserwatorów w mediach społecznościowych, został wydany na nośniku fizycznym!

Blaza to pierwszy album w historii OLiS, który dotarł do TOP 50 ukazując się wyłącznie w streamingu. Wygenerował już ponad 45 milionów odtworzeń! To z niego pochodzą takie utwory jak Oficjalna wersja zdarzeń, która uzyskała status Złotego Singla, czy BlowUp nagrany wspólnie z Kukonem, nominowany do Fryderyka 2023.

Zobacz również: Julia Rocka – Blaza – recenzja płyty

Wydawnictwo CD promuje nowy singiel Welur, który choć zwieńcza cały projekt Blaza, to przekornie rozpoczyna tracklistę tego albumu. Dziesiątemu (!) singlowi z albumu towarzyszy czarno-biały, pełen sensualności teledysk. Julia wciela się w nim w ofiarę toksycznej relacji, o której śpiewa “jestem jak rzeźba w twej prywatnej kolekcji”. Piosenkarkę faktycznie w teledysku oglądamy przebraną za antyczną rzeźbę, co także nawiązuje do okładki jej płyty.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze