Klub cudownych kobiet – zwiastun nowej brytyjskiej komedii

Premiera odbędzie się już w październiku.

Klub cudownych kobiet to nowa, podnosząca na duchu komedia opowiadająca o tym, że prawdziwe cuda zdarzają się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Ten pełen uroku film kostiumowy nazwano „ujmująco słodkim i wzruszającym pokazem miłości, przyjaźni i współczucia”. W rolach głównych występują zdobywczyni Oscara Maggie Smith, Kathy Bates (laureatka Oscara za film Misery) i Laura Linney (serial „Ozark”), którym partnerują m.in. Stephen Rea i Agnes O’Casey.

Zobacz również: Zakonnica 2 – recenzja filmu. Odgrzewany Valak

Akcja rozgrywa się w latach sześćdziesiątych XX wieku. Trzy kobiety z robotniczej dzielnicy Dublina – Lily (Smith), Eileen (Bates) i Dolly (O’Casey), pragną odbyć pielgrzymkę do słynnego francuskiego sanktuarium w Lourdes. Dzięki parafialnemu konkursowi talentów mogą wreszcie zrealizować to marzenie. Gdy ruszają w podróż, dołącza do nich mocno sceptyczna Chrissie (Linney), która pod urokiem osobistym i pewnością siebie ukrywa zgorzknienie. Po drodze ożywają dawne urazy, zmuszając uczestniczki wyprawy do konfrontacji z bolesną przeszłością. Czy przyjaźń i współczucie przyniosą uzdrawiający efekt?

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun filmu. Klub cudownych kobiet trafi do kin już 20 października.


Źródło grafiki głównej: mat. prasowe
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze