Gwiezdna Flota – wystawa w Galerii Młociny wciąż trwa!

W nie tak odległej galaktyce, bo w warszawskiej Galerii Młociny, trwa wydarzenie, które porwie wszystkich fanów kultowej gwiezdnej sagi. Warszawskie centrum handlowe zmienione zostało w prawdziwe Galaktyczne Imperium, dzięki wystawie modeli z uniwersum najpopularniejszej serii sci-fi. Serca fanów z pewnością podbije niemal 3-metrowy model fregaty Nebulon-B czy znanego wszystkim Sokoła Millennium. Łącznie twórcy przygotowali ponad 20 stanowisk, dostępnych bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających Galerię Młociny. 

Ekscytująca wystawa „Gwiezdna flota” zmieniła Galerię Młociny w uniwersum kultowej sagi, w którym można spotkać swoje ulubione postacie i odwiedzić obce planety. Możliwość obejrzenia i sfotografowania znanych wszystkim statków i bohaterów to podróż pełna niepowtarzalnych doświadczeń.

Co czeka odwiedzających Galerię Młociny? Modele najbardziej kultowych postaci i pojazdów z całego uniwersum. Marzysz o spotkaniu z mistrzem Yoda? Na Sokoła Millennium patrzysz z taką samą miłością w oczach jak jego pilot? A może przeszedłeś na ciemną stronę mocy i chcesz maszerować ramię w ramię z droidem? To wszystko i więcej czeka na Ciebie.

Zobacz również: Ahsoka – recenzja odcinków 1-2. Nadchodzą „Rebelianci

Wystawa, której nie da się przeoczyć. Każdy z modeli został wykonany całkowicie ręcznie, przy wykorzystaniu materiałów z recyklingu, m.in. papieru czy zużytych części drukarek. Jak podają twórcy, praca nad jednym modelem zajmuje miesiące, w przypadku większych eksponatów nawet cztery lata. Największe z nich, jak Wahadłowiec Kylo Ren’a czy Nebulon-B mierzą nawet od 3 do 4 metrów. Łącznie wystawa liczy aż 24 modele.

To nie koniec ważnych informacji dla wszystkich entuzjastów galaktycznej sagi. Wystawa objechała praktycznie całą Europę i gościła na wielu konwentach. Obejrzały ją miliony fanów, a także sami aktorzy wcielający się w postacie z gwiezdnych filmów. Wprawne oko dostrzeże na modelach pozostawione przez nich pamiątkowe autografy. Co więcej, prezentowany na wystawie model kultowego Sokoła Millenium zdobył między innymi wyróżnienie w modelarskim czasopiśmie FineScale Modeler oraz wiele nagród na konkursach modelarskich. Był też gwiazdą magazynu Star Wars Insider wydawanego przez LucasFilm.

Wystawa potrwa do 29 września. Na odwiedzających czekają dodatkowe atrakcje i konkursy – więcej informacji znajdziesz na stronie Galerii Młociny na Facebooku i Instagramie. I pamiętaj, niech moc będzie z Tobą!


Źródło grafiki głównej: mat. prasowe
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze