Plebiscyt Musicalowy – ruszyło głosowanie Widzów i Widzek!

To już! Ruszyło głosowanie w Ogólnopolskim Plebiscycie Musicalowych Premier Sezonu 2022/2023! Oddać głos może każdy! Można to zrobić do 29 września do godz. 20:00.

Grease, Matylda a może In The Hights? Która z premier musicalowych poprzedniego sezonu była najciekawsza? W odpowiedzi na to pytanie pomóc może Plebiscyt Musicalowy.

Zobacz również: Matylda – recenzja spektaklu. Hit z West Endu w Teatrze Syrena

Nominowane są tylko te spektakle musicalowe, których premiera odbyła się w minionym sezonie i które zostały wystawione przynajmniej pięć razy w siedzibie teatru. Organizatorkami plebiscytu są pasjonatki teatru, aktywnie działające w mediach społecznościowych Maria Zysiak, Sandra Duraj oraz Kinga Chwiałkowska.

Plebiscyt Musicalowy
Mat. promocyjne Plebiscytu Musicalowego

Nie wahajcie się oddać swojego głosu na te produkcje i twórców, którzy Waszym zdaniem zasługują na wyróżnienie. Wasza opinia ma wpływ na to, które przedstawienia i twórcy zostaną uhonorowani.

Aby oddać swój głos, wystarczy kliknąć w poniższy link:

Ankieta Plebiscytu Musicalowego

Po oddaniu głosu, warto podzielić się informacją o ankiecie ze swoimi znajomymi i rodziną. Im więcej osób weźmie udział w tym plebiscycie, tym bardziej reprezentatywne będą wyniki, a Twórców spotka większy prestiż!

Razem z Wami tworzymy współczesną historię teatru muzycznego i promujemy wybitne postacie! Każdy głos się liczy!

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas Gali Musicalowej w ramach festiwalu CZAS NA TEATR w Teatrze Muzycznym w Poznaniu już 2 października o godz. 19:00.

Plebiscyt Musicalowy
Mat. promocyjne Plebiscytu Musicalowego
Kinga Senczyk

Kulturoznawczyni, fanka teatru muzycznego, tańca i performansu a także muzyki i tańca tradycyjnego w formach niestylizowanych. Sama tańczy, improwizuje i performuje. Kocha filmy Bollywood, francuskie komedie i łażenie po muzeach. (ig: @kinga_senczyk)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze