Wicked Little Letters – zwiastun filmu. Olivia Colman i Jessie Buckley znów razem na ekranie

Do sieci trafił zwiastun filmu z Olivią Colman i Jessie Buckley w rolach głównych. To już druga produkcja, po wspólnym dramacie Córka, w której kobiety mogły wystąpić razem na ekranie. 

Wicked Little Letters to komedia kryminalna, której reżyserką jest Thea Sharrock. Kobieta wspólnie z Jonnym Sweetem stworzyła również scenariusz produkcji. W filmie oprócz Olivii Colman i Jessie Buckley wystąpili także m.in. Anjana Vasan, Timothy Spall, Hugh Skinner oraz Jason Watkins.

Zobacz również: Superposition – recenzja filmu. Nieoczywisty horror

Wicked Little Letters opowie historię sąsiadek: awanturniczej imigrantki Rose Gooding oraz konserwatywnej, pobożnej Edith Swan. Kobiety zamieszkują nadmorskie miasteczko Littlehampton. Kiedy jego mieszkańcy zaczynają otrzymywać pewne skandaliczne listy, cień podejrzeń szybko pada na Rose. Sprawą zaczyna interesować się lokalna policjantka Gladys Moss, która wspólnie z miejscową grupą kobiet podejmuje się rozwiązania tej nietypowej zagadki.

Brytyjska premiera filmu odbędzie się 23 lutego 2024 roku.

Obrazek wyróżniający: materiały prasowe // StudioCanal


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Katarzyna Florczak

Lubi pisać, czytać, czasem coś namaluje. Zdarza jej się oglądać serial do piątej nad ranem. Fanka starych kryminałów, spaghetti carbonara i zachodów słońca nad morzem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze