The Wild Robot – data premiery nowej animacji twórcy Jak Wytresować Smoka

Adaptacja powieści The Wild Robot otrzymała datę premiery. Reżyser Jak Wytresować Smoka u steru produkcji. 

Chris Sanders (reżyser min. Jak Wytresować Smoka, Lilo & Stitch i Krudowie) przygotuje dla DreamWorks Animation kolejną animację. Mowa tutaj o adaptacji powieści irlandzkiego historyka Petera Browna – The Wild Robot

Produkcja opowie o losach robota ROZZUM 7134, w skrócie „Roz”, który rozbija się na bezludnej wyspie. Próbując przystosować się do ciężkich warunków, zaprzyjaźnia się z przebywającymi na tam zwierzętami. Adoptuje nawet samotną gąskę Brightbill. Pewnego dnia tajemnicza przeszłość Roz powraca, by sprowadzić ją do cywilizacji. 

Zobacz także: Uciekające Kurczaki: Era Nuggetsów; recenzja filmu. Przepis na kurczaka

The Wild Robot
Okładka zagranicznego wydania The Wild Robot

Producentem adaptacji został Jeff Hermann (odpowiedzialny wcześniej za serię Kung Fu Panda). Premierę animacji zaplanowano na 20 września 2024 roku. Na ten moment nie poznaliśmy aktorów, którzy użyczą głosu do produkcji.

Źródło obrazka głównego: Logo studia DreamWorks Animation

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze