Napoleon już dostępny na VOD

Napoleon Ridleya Scotaa można już obejrzeć na serwisach VOD. Produkcja ma pojawić się również na AppleTV+ w wersji kinowej oraz reżyserskiej. Data jednak nie jest jeszcze znana. 

Ostatni film jednego z najpopularniejszych współczesnych reżyserów, Ridleya Scotta, jest już dostępny na streamingu. Napoleona można wypożyczyć między innymi na iTunes czy Prime Video. Cena za zobaczenie produkcji z Joaquinem Phoenixem wynosi 49,99 złotych.

Napoleon tak jak Czas krwawego księżyca trafi na platformę AppleTV+. Nie podano jednak jeszcze daty premiery na tym streamingu. Fani widowiska Ridleya Scotta jednak nie mogą się doczekać dłuższej wersji filmu, według reżysera ponad czterogodzinnej. Rozszerzona wersja również ma trafić na platformę, ale nic nie wiadomo dokładnie w tej sprawie.

Zobacz również: Superagent – recenzja. Jaki kraj, taki James Bond

Źródło grafiki głównej: kadr z filmu Napoleon

Agata Czajkowska

Studentka pierwszego roku kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Fascynuje ją slasher, produkcje found footage oraz włoski nurt giallo. W przyszłości planuje nadrobić filmy niemieckiego ekspresjonizmu czy franczyzę Universal Monsters. Od kilku lat interesuje się sezonem nagród. W wolnym czasie chodzi do kina, a także uczy się szwedzkiego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze