Rojst Millenium – pełny zwiastun polskiego serialu już dostępny

Platforma Netflix opublikowała pełny zwiastun polskiego serialu Rojst Millenium. Premiera serialu zaplanowana została na 28 lutego 2024 roku.

Rojst Millenium to ostatnia część trylogii Rojst. Na jej premierę czeka cała rzesza fanów sensacyjno-kryminalnych widowisk. Co ciekawe, fabuła pozwoli widzom na cofnięcie się w czasie, do chwil sprzed wydarzeń, które mogli oni oglądać w poprzednich sezonach. Historie sprzed lat będą ważne nie tylko dla aktualnej rzeczywistości bohaterów serialu, ale również pozwolą na głębsze zrozumienie wydarzeń ukazanych w dwóch poprzednich częściach Rojsta.

Zobacz również: The Artful Dodger – recenzja serialu. Chirurg kieszonkowiec

Na ekranie zobaczymy zarówno tych bohaterów, których losy mogliśmy podziwiać wcześniej, jak i cały szereg nowych. Ujrzymy między innymi Piotra (Dawid Ogrodnik), Annę Jas (Magdalena Różczka), Adama Mikę (Łukasz Simlat), Wanycza (Andrzej Seweryn). Pojawi się również kierownik hotelu (Piotr Fronczewski). Wśród zupełnie nowych postaci będziemy mogli podziwiać historie tych, które zostaną zobrazowane między innymi przez Janusza Gajosa, Tomasza Schuchardta oraz Michalinę Łabacz. Bez wątpienia, taka obsada zapowiada naprawdę ciekawe widowisko!

Źródło obrazka wyróżniającego: kadr z zapowiedzi

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze