Drugi sezon Tulsa King bez showrunnera

Hit SkyShowtime powraca z kolejnym sezonem. Sylvester Stallone ponownie wcieli się w rolę członka mafii.

Wprawdzie wiadomo było już od jakiegoś czasu, że Tulsa King z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej doczeka się drugiego sezonu, jednak fani nie mogli liczyć na szybką kontynuację serialu. Jednym z powodów był strajk w Hollywood a drugim wewnętrzne problemy ekipy. Finalnie, powstanie on bez showrunnera.

Zobacz także: Rojst: Millenium – recenzja serialu. Solidny koniec solidnej historii

Producent i pomysłodawca, Taylor Sheridan, nie zgadzał się z wizją Terence’a Wintera na rozwój historii i w efekcie showrunner rozstaje się z produkcją. Początkowo Winter mimo to miał pracować przy produkcji, tylko w nieco innym zakresie. Najnowsze doniesienia wskazują, że to prawda i będzie on scenarzystą i producentem drugiego sezonu. Stacja wraz z Sheridanem zdecydowała, że powstanie on bez showrunnera jako takiego, a kierować pracami będzie reżyser. Na chwilę obecną jednak jego nazwiska nie ujawniono.

Tulsa King
Oficjalny plakat Tulsa King

Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie wystąpią dodatkowe opóźnienia, będziemy mogli oglądać drugi sezon serialu już na jesieni tego roku. Tulsa King opowiada historię zwolnionego po 25 latach członka nowojorskiej mafii, który po wyjściu na wolność zostaje wysłany przez szefa do Oklahomy. Podejrzewając nieczyste zamiary wobec niego, decyduje się na stworzenie własnej grupy przestępczej.


Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy promujący Tulsa King

Julia Stolpa

Za dnia korpo, w nocy zaś redakcja. Dużo słucha, dużo ogląda, a najwięcej czyta. Miłośniczka kryminałów i fantastyki w nowoczesnym wydaniu. Nie pogardzi również podróżami i poznawaniem bardziej lokalnych obszarów popkultury.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze