Kultowe Community powraca!

Fani kultowego serialu komediowego Community mogą zacierać ręce z radości. Zdjęcia do długo wyczekiwanego filmu powiązanego z produkcją mają wystartować już niedługo!

Choć szczegóły fabuły filmu owiane są tajemnicą, możemy być pewni, że nie zabraknie w nim charakterystycznego dla Community humoru, absurdalnych sytuacji. W filmie zobaczymy większość oryginalnej obsady serialu, w tym Joela McHale’a (Jeff Winger) i Danny’ego Pudi’ego (Abed Nadir).

Zobacz również: Tyle co nic – recenzja filmu. Smutny żywot człowieka, a jeszcze gorszy Polaka

Reżyserią filmu zajmie się Dan Harmon, twórca serialu Community. To on odpowiada za specyficzny klimat i humor produkcji, co daje gwarancję, że film będzie prawdziwą gratką dla fanów. Premiera planowana jest na platformie Peacock, ale dokładna data nie została jeszcze podana. Fani Community z niecierpliwością oczekują powrotu do Greendale Community College. Film z pewnością będzie dla nich nostalgiczną podróżą i da im kolejną dawkę śmiechu i wzruszeń.

Community
źródło: filmweb.pl

Obrazek wyróżniający: mat. prasowe

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze