Nowy zestaw Lego dla fanów Batmana!

Z okazji 85. urodzin Batmana, LEGO wypuści nowy zestaw, który z pewnością zachwyci fanów. Zestaw Batman: Gotham z serialu The Animated Series (76271) pozwali na zbudowanie imponującej panoramy Gotham City. Inspirowana ona jest kultowym serialem animowanym Batman: The Animated Series.

Zestaw ten będzie się składał z 4210 elementów, a jego wymiary będą imponujące – 41 x 76 x 6 cm.  W zestawie znajdą się m.in. modele Batmobile, Batwinga i Batmana. Pojawią się również kultowe lokacje z serialu, takie jak Batcave, Arkham Asylum i Wayne Manor – wszystko pełne szczegółów. Do zestawu dołączone zostaną również figurki Batmana, Jokera, Harley Quinn, a także broń i akcesoria. Zestaw Batman: Gotham z serialu The Animated Series będzie idealny dla fanów Batmana, kolekcjonerów LEGO i osób, które chcą zbudować imponujący model.

Zobacz również: Lego Mówiąca Tiara Przydziału – recenzja i prezentacja. Zestaw dla fana Harry’ego Pottera!

Cena zestawu to 1449,99 zł, a jego premiera zapowiedziana jest na początek kwietnia.

Batman: Gotham z serialu The Animated Series
źródło: lego.com
Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze