Niezwyciężony – 3 sezon już powstaje!

Już za dwa dni premierę będzie miała kontynuacja drugiego sezonu Niezwyciężonego. Twórcy i obsada nie kryją, że trzeci sezon już jest w produkcji.

Niezwyciężony został oparty na tytułowym serialu komiksowym autorstwa Roberta Kirkmana. Opowiada o przeciętnym nastolatku Marku Graysonie (Steven Yeun), który żyje w cieniu swojego ojca – superbohatera. W swoje 17 urodziny sam zacznie rozwijać moce i odkryje mroczne dziedzictwo ojca. Pierwszy sezon Niezwyciężonego spotkał się z przytłaczającymi pochwałami krytyków. Pochwalili wyrazistą animację serialu, mocny scenariusz i doskonałe występy takich gwiazd jak Yeun i J.K. Simmons. Wraz z wprowadzeniem w drugim sezonie wieloświata i zmian w osi czasu, serial wskoczył na inny bieg, nie tracąc przy tym wiele z uroku i dowcipnych komentarzy, które zapewniły sukces pierwszego sezonu.

Zobacz także: Dama – recenzja filmu. Niech żyją schematy i brak oryginalności

Steven Yeun potwierdził Nate’owi Richardsowi z Collider, że trzeci sezon na pewno nastąpi i być może nie będzie bardzo odległy. Według Kirkmana, czas oczekiwania nie będzie tak długi, jak w przypadku sezonu drugiego. Wcześniej powiedział, że ponad dwuletnia przerwa między sezonem 1 a 2 będzie ostatnim długim oczekiwaniem na Niezwyciężonego. Na szczęście dla fanów i zespołu stworzono już strukturę, która sprawi, że tworzenie kolejnych przygód z udziałem Marka i jego przyjaciół nie będzie w przyszłości aż tak czasochłonne.

Już 14 marca zadebiutuje nowy odcinek Niezwyciężonego na Prime Video.

Źródło grafiki głównej: materiały prasowe, Prime Video

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze