Zwierzaki żądne władzy – nowa gra karciana już od 27 marca w sprzedaży!

Co wyjdzie z połączenia Listu miłosnego i Eksplodujących Kotków? Chaos, brudne zagrywki i nieustanne poszukiwanie zemsty! 

Zwierzaki żądne władzy to zwodniczo prosta gra karciana, w której musimy znaleźć równowagę między utrudnianiem życia przeciwnikom, a chęcią zdobycia najpotężniejszej karty. Wszystko sprowadza się do jednej zasady: zwycięży osoba, która skończy z kartą o najwyższym numerze!

Zobacz również: Wędrujące wieże – recenzja gry planszowej. Widział ktoś mojego maga?

 1. Każda z dostępnych w grze kart posiada dwa kluczowe elementy: wartość oraz efekt. Im wyższy numer widnieje na karcie, tym potężniejsze będzie jej działanie, jednak naszym celem jest posiadanie możliwie najwyższego numeru pod koniec gry.
 2. W swojej turze zawsze mamy na ręce dwie karty, ale możemy zatrzymać tylko jedną. To od nas zależy, którą zachowamy, a której użyjemy, by zniszczyć innych graczy.
 3. Niektóre karty pozwalają eliminować przeciwników, żeby nie mogli dotrwać do końca rundy. Inne umożliwiają kradzież kart, a jeszcze inne chronią nas, gdy sami stajemy się celem.
 4. Runda kończy się, gdy aktywny gracz nie może dobrać karty. Osoby, które nie zostały wyeliminowane, pokazują, co miały na ręce. Zwycięża ten, kto ma przed sobą kartę o najwyższym numerze.

zwierzaki żądne władzy

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Wzorowane na znanym Liście miłosnym, Zwierzaki żądne władzy stanowi szybką i łatwą do zrozumienia karciankę, idealną zarówno dla początkujących graczy, jak i jako przerywnik między cięższymi tytułami.
 • Połączenie sprawdzonego mechanizmu z humorem znanym z Eksplodujących Kotków nadaje grze jeszcze bardziej rywalizacyjnego charakteru. Koniec z romantycznymi opowieściami o księżniczkach i książętach, tutaj mamy do czynienia z bezwzględną walką o wyeliminowanie przeciwników!
 • Niewielkie rozmiary gry i minimum miejsca potrzebnego do zabawy sprawiają, że możemy zabrać ten tytuł ze sobą i bawić się absolutnie wszędzie.zwierzaki żądne władzy

  Podstawowe informacje: 

  Liczba graczy: 2-6
  Wiek graczy: 7+
  Czas gry: 15 min.
  Kategoria: imprezowe
  Mechanika: wybór karty, blef, dedukcja i zgadywanie


  Elementy:

  21 kart
  7 żetonów
  instrukcja

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze