Ari Aster powraca na plan!

Znany z takich filmów jak Midsommar, czy Bo się boi, reżyser Ari Aster, rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu Eddington. Film powstanie we współpracy ze studiem A24, które odpowiada za produkcję każdego, pełnometrażowego filmu reżysera. 

Na ekranie zobaczymy mistrzowską obsadę. Joaquin Phoenix, laureat Oscara za rolę w filmie Joker, powraca w kolejnym filmie Ari Astera. W obsadzie znalazła się również Emma Stone, która parę dni temu odebrała statuetkę za rolę w filmie Biedne Istoty. Dołączyli do nich również Austin Butler (Elvis), Pedro Pascal (The Last of Us), Luke Grimes (Yellowstone), Deirdre O’Connell (Rekin), Michael Ward (Top Boy), oraz Clifton Collin Jr. (Dżokej), czyli lubiane i znane nam wszystkim nazwiska.

Zobacz również: Bo się boi – recenzja filmu. Tak śmiesznie, że aż strasznie

O fabule nie wiemy jeszcze za wiele, znamy za to zamiłowanie Ari Astera do niekonwecjonalnych horrorów. Czy będzie to western mający miejsce w czasach COVID, tak jak krążą pogłoski? Za obraz odpowiadać będzie Darius Khondji, dwukrotnie nominowany do Oscara. Eddington będzie jego pierwszą współpracą z reżyserem. 

Źródło obrazka głównego: kadr z filmu Bo się boi

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze