Kinds Of Kindness – znamy szczegóły nowego filmu Yorgosa Lanthimosa!

Grecki reżyser nie zwalnia tempa i po znakomitych Biednych Istotach, będziemy mogli zobaczyć już niedługo kolejny jego obraz.

Pierwszy informacje o produkcji mieliśmy okazję poznać już w styczniu tego roku. Yorgos potwierdził, iż jego współpraca z Emmą Stone będzie kontynuowana w filmie Kinds Of Kindess. Ich poprzednim tytułem były Biedne Istoty, które zdobyły aż 4 Oscary, w tym za najlepszą aktorkę pierwszoplanową. Prócz Emmy, w obsadzie znaleźli się Jesse Plemons, Willem Dafoe, Margaret Qualley, Hong Chau, Joe Alwyn, Mamoudou Athie oraz Hunter Schafer.

Zobacz także: Strefa Interesów – recenzja filmu. Głusi na cierpienie

Fot. Searchlight Pictures

Yorgos rzucił światło na wstępny zarys fabuły:

To film, którego akcja rozgrywa się w czasach współczesnych w Stanach Zjednoczonych. Występuje w niej siedmioro aktorów. To trzy różne historie, a każdy z aktorów gra w nich jedną postać – łącznie mają więc do zagrania trzy różne role. Przygotowywanie tej produkcji wyglądało jak robienie trzech różnych filmów.

Premiera Kinds Of Kindess planowana jest na 21 czerwca.

Źródło obrazka głównego: fotografia – Atsushi Nishijima

Tymon Zygadło

Miłośnik kina koreańskiego, animacji, mockumentów, twórczości Miyazakiego i gier singlepayer (zwłaszcza z gatunku soulslike). Wielki fan Wojowniczych Żółwi Ninja, serii Krzyk, Silent Hill oraz Resident Evil. Raz na jakiś czas poczyta komiksy lub trochę porysuje.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze